Skydinių–karkasinių namų statyba

Pagrindinė mūsų įmonės statybos darbų kryptis yra skydinių–karkasinių namų ir daugiabučių, taip pat visuomeninių bei kitų pastatų statyba. Todėl mes galime pasiūlyti šias statybos paslaugas:

  • Statome unikalius medinius skydinius–karkasinius namus pagal individualius projektus.
  • Gaminame mobilius biurus, mobilias buitines patalpas statyboms.
  • Atliekame daugiabučių namų, visuomeninių bei kitų pastatų statybos renovacijos, rekonstrukcijos, kapitalinio remonto darbus.

Žmonėms dažnai iškyla klausimas, ar mediniai namai tikrai patvarūs. Trumpas atsakymas būtų taip, juk medis – viena populiariausių statybinių medžiagų pasaulyje, o pastatyti namai tvirtai stovi virš 100 metų. Verta paminėti ir tai, kad pažengusios statybų technologijos leidžia mediniams skydiniams–karkasiniams namams tarnauti dar ilgiau. Kokybiškai atlikti projektavimo, montavimo, statybos, renovacijos darbai leis džiaugtis šiluma ir statybinių medžiagų kokybe ilgus metus.

Norime pabrėžti, kad projektus galite rinktis iš tų, kuriuos jau esame pateikę arba architektų pagalba suprojektuoti tokį, kuris atitiks Jūsų individualius poreikius. Tik nuo Jūsų priklauso, koks savarankiškas bus namo, biuro ar kitokios patalpos statymas.

Mes paliekame klientams laisvę tiksliai nuspręsti, ko jiems reikia.

Kokios statybų kainos galite tikėtis?

karkasinio namo statyba

Natūralu, kad namų statybos kaina priklauso nuo konkretaus namo projekto, kiek darbų imsitės daryti patys, o kiek patikėsite savo srities specialistams. Skydiniai–karkasiniai namai yra puikus šiuolaikiškas sprendimas, kuris ne tik nenusileidžia rąstiniams bei mūriniams namams savo patvarumu bei kokybe, tačiau ir kainuoja mažiau, kadangi tokie namai – lengvesni, nereikalaujantys brangių pamatų, o viso namo statyba ilgai neužtrunka (vadinasi ne taip brangiai kainuoja darbuotojai). Daugiau apie kainas skaitykite skiltyje Dažnai užduodami klausimai.

Drąsiai kreipkitės į mus dėl konsultacijos bet kokiais klausimais susijusiais su statybomis, projektavimu, remontu, renovacija ir pan. Atidžiai įvertinę Jūsų projektą galėsime tiksliai nustatyti, kiek laiko užtruks darbai bei kiek viskas kainuos.

Kreiptis: Albertas Vagulis (dėl mūrinių namų statybos)
+370 685 39936
Paulius Kirdulis (dėl skydinių - karkasinių namų gamybos ir statybos)
+370 685 18696