Mediniai namai - ekologiškumas ir patraukli kaina

Mediniai namai Lietuvoje populiarūs nuo seno, ir ne atsitiktinai, nes šie namai ypatingai tinkami Lietuvos klimatui, kuris pasižymi šaltomis žiemomis bei orų nepastovumu. Ne mažiau prisideda ir tai, kad Lietuvoje kaip tik apstu šios puikios statybinės medžiagos - medienos, kuri turi ne vieną gerą savybę:

  • Šiluma: medis pasižymi geresnės šilumos izoliavimo savybėmis nei mūras ar kitos konstrukcijos, kas itin aktualu esant tokios šilumos kainoms.
  • Ekologija: sunku įsivaizduoti labiau ekologišką statybos medžiagą nei medis. Tai svarbu, net ir jei Jums nerūpi gamta - juk čia gyvensite.
  • Jaukumas: joks kitas statinys nesuteiks tokio jaukumo tiek iš vidaus, tiek iš išorės, kaip medinis. Medinis namas - puikus mikro-klimatas, geresnė ventiliacija, o tai mažiau alergijų ir kitų chroniškų ligų. Kas gali būti svarbiau už sveikatą ir gerą savijautą?
  • Kaina: atsižvelgiant į pasiekiamą estetiškumą, kokybę bei savybes - medinių konstrukcijų naudojimas leidžia visa tai pasiekti už patrauklią kainą.

mediniai namai Lietuvoje

Namai iš medžio gali tarnauti daugeliui tikslų: gyvenimui, poilsiui, pramogoms, automobilių laikymui ir kitoms. Tai jau kiekvieno žmogaus fantazijos klausimas. Iš medžio galima padaryti beveik bet ką, ir mes tam turime visas galimybes. Viskas priklauso tik nuo Jūsų pageidavimų.

Statant medinius namus - ypatingai svarbu kokybė. Pastatyti medinius namelius gali daug kas, tačiau pastatyti taip, kad jų savybės neprastėtų ilgainiui - tik aukščiausios klasės profesionalai. Mūsų gamykla specializuojasi ties medžio apdirbimu ir medinės produkcijos gamyba. Žinome kokias medžio rūšis naudoti labiausiai tinka, kaip medį apdirbti kad jis pasižymėtų geriausiomis savybėmis.

„Kriautės" gamykloje paruošiama aukščiausios klasės mediena - turime didžiulius pajėgumus ir patys dirbame su medžiu visose gamybos fazėse: nuo rąsto - iki galutinių produktų; kadangi griežtai kontroliuojame visą procesą, esame užtikrinti savo gaminių kokybe.

Mūsų pastatyti namai bus ilgaamžiai, patvarūs ir atsparūs lauko sąlygoms. Galime pagaminti ir pastatyti įvairiausio ploto medinius statinius: nuo mažų pavėsinių iki kelių aukštų gyvenamųjų namų. 


Kreiptis:

 

Projektų vadovė Kristina Zazė
Mob. +370 650 60647
El.paštas:kristina.zaze@kriaute.lt