Medinės vidaus durys

Iš visų medžiagų naudojamų durims gaminti, medis turi mažiausią šiluminį plėtimosi koeficientą. Tai natūrali ilgaamžė medžiaga puikiai deranti įvairių architektūrinių stilių pastatuose. Medis turi geriausias drėgmės reguliavimo ir natūralios ventiliacijos savybes. Duris gaminame iš klijuoto medienos tašo, taip pat kaip ir medinius langus.

Galime pagaminti įvairias medines vidaus duris pagal užsakymą. 

clip image002 0003Skydinės (antivandalinės) durys - tai padidinto atsparumo smūgiams, mechaninio stiprumo ir standumo garantas. Šios durys naudojamos biuruose, viešbučiuose, visuomeninėse patalpose (ligoninės, mokyklos, darželiai ir t.t)  bei kaip laiptinės antrosios durys. Medinė pušies stakta bei medinis varčios karkasas užpildytas medžio drožlių plokšte RK7/33VL ir padengtas dažyta fanera CPC (4mm; 6mm; 12 mm), kuri paprastai būna lygi arba užsakovo pageidavimu profiliuota. Pagrindinė spalva – balta, tačiau pagal jūsų norą galime nudažyti dengiama spalva iš RAL arba NCS spalvyno. Skydines (antivandalines) vidaus duris taip pat komplektuojame ir su grūdintu stiklu ar stiklo paketu. Išmatavimų standartų neturime, todėl gaminame pagal užsakovo pageidavimus.

Rūšys: vienverės, dviverės, suveriamos, švytuoklinės, anšlaginės ar be anšlago. Skydinės (antivandalinės) durys dažniausiai naudojamos patalpų viduje, nors galime gaminti ir kaip lauko duris, tačiau yra papildomas reikalavimas - būtinas stogelis arba atsparūs dažai atmosferiniam poveikiui bei karkaso stiprinimas metaliniais profiliais, kad suteiktų didesnį stabilumą.

   Mūsų skydinės (antivandalinės) vidaus durys atitinka tokius reikalavimus:

  • Garso izoliacija nuo 28 iki 34 dB. Pagrindas – medžio drožlių plokštės RK7 ir 33VL.
  • Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui, ciklų skaičius 200000. Pagrindas -  reguliuojami  durų vyriai, kurių  tipas 11R-D 14-000-GSS, pagaminti SFS intec AG.

 

Duris gaminame naudodami dviejų rūšių užpildus:

Korinio tipo medžio drožlių plokštes RK7 (storis 33mm) pagamintas Vokietijoje. Atitinka 2 klimato klasę, pagal DIN EN 1121

Šis tipas populiariausias ir dažniausiai
naudojamas skydinėms (antivandalinėms) vidaus
durims.

clip image006 0002

Ištisinio tipo drožlių plokštes 33VL (storis 33mm) pagamintas Vokietijoje.
Atitinka 2-3 klimato klasę, pagal DIN EN 1121

Šis tipas dažniausiai naudojamas patalpoms, kur
durims keliami ypač padidinto atsparumo smūgiams,
mechaniniui stiprumui ir standumui reikalavimai.

clip image008 0001

Privalumai. Skydinės (antivandalinės) vidaus durys yra patvarios, higieniškos, lengvai prižiūrimos.
Pavyzdžiai
medinės vidaus durys

Kreiptis: Artūras Rabašauskas
+370 656 74416
Vitas Žilinskas
+370 685 39942