Medienos gaminiai

Mediena – viena populiariausių ir seniausių statybinių medžiagų, kuri iš mados nesitraukia ne vieną šimtą metų ir pasižymi ekologiškumu, universalumu bei plačiomis kūrybos galimybėmis.

UAB „Kriautė“ veikia ne tik medienos paruošimo bei džiovinimo įrenginiai, bet taip pat ir stiprus, įvairiomis staklėmis aprūpintas stalių cechas. Čia galime pagaminti bet kokius medžio masyvo (ar tašo) elementus ar sudėtingesnius gaminius specialiems serijiniams užsakymams.

Ką galime Jums pasiūlyti?

Galime pagaminti ne tik medines duris, vartus, euro, skandinaviško, angliško tipo medinius ar kaustytus aliuminiu langus, palanges, bet ir baldų ar statybinius elementus, kitus specialių išmatavimų medinius gaminius.

Žinome, kad žmonės dažnai nusivilia įsigytų statybinių medžiagų kokybe bei ilgaamžiškumu, todėl norime užtikrinti, kad gamyboje naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, kurias kruopščiai parenkame, skiriame ypatingą dėmesį teisingam medienos džiovinimui ir kokybiškam obliavimui.

Daugiausia dirbame su spygliuočių mediena, tačiau esant poreikiui galime pasirūpinti gaminiais ir iš lapuočių medienos. Plačiau apie tai, kodėl spygliuočių mediena labiausiai vertinama ir naudojama skaitykite skiltyje Medienos obliavimas, džiovinimas.

Ilgametė patirtis medienos bei statybų srityje leidžia mums drąsiai teigti, kad aukščiausia kokybė – mūsų nuolatiniai palydovai, o geriausias to įrodymas ir pagyrimas įmonei yra sugrįžtantys klientai. Nesunkiai tuo įsitikinti galite ir Jūs – susisiekite!

Kreiptis: Artūras Rabašauskas
+370 656 74416