Pirtys

Pirtis - kiekvienos rimtos sodybos atributas, kur galima ne tik puikiai pailsėti, bet ir pagerinti sveikatą. Pirtys Lietuvoje visais laikais buvo labai populiarios, ir šis populiarumas vis dar neblėsta - gausu pirties mėgėjų, kurie vertina kokybiškai pastatytas bei įrengtas pirtis.

Didesnė pirtis, gali atstoti ir pavėsinės funkcijas, kur galima ramiai pasėdėti ir pasislėpti nuo lietaus ar saulės ar tiesiog puikiai praleisti laiką. Pirčių įvairovė šiais laikais labai didelė - dūminės, garinės, turkiškos, rusiškos, suomiškos saunos ir kt. Medinės pirtys dažniausiai įrengiamos kaip rusiškos pirtys arba suomiškos saunos, kurios mūsų krašte šiuo metu vienos populiariausių.

Statant pirtį, kaip ir visus medinius namus, svarbu, kad ji būtų teisingai suprojektuota ir nebūtų padaryta techninių klaidų, bei būtų naudojamos kokybiškos medžiagos. Geriausia pirties gamybą/statybą palikti profesionalams, kurie žino kaip pasiekti geriausią pirties kokybę ir užtikrinti ilgaamžiškumą. 

Gaminame įvairių tipų ir išmatavimų medines pirtis. Pirtis galime pagaminti su didelėmis atviromis ir įstiklintomis lauko terasomis. 


Kreiptis:

Artūras Rabašauskas
Mob. +370 656 74416
El.paštas: arturas.rabasauskas@kriaute.lt